Balenli Kaplı Emzirme Sütyeni Siyah
99,00₺ 99,00₺
Nbb Beyaz Kaplı Emzirme Sütyeni 3628
125,00₺ 85,00₺
Yeni inci Emzirme Sütyeni 1650
110,00₺ 110,00₺
NBB Siyah Emzirme Sütyeni 3581
120,00₺ 90,00₺
NBB Ten Emzirme Sütyeni 3581
120,00₺ 90,00₺

Emzirme Sütyeni


Anneliğin en önemli ve zorlu görevlerinden birisi, bebeğini emzirmektir. Kutsal olarak tanımlanın bu bağı yaşamak her ne kadar güzel olsa da, yeni doğum yapmış annelerin zorlandığı bir konudur. Gerek klasik kıyafetlerin gerekse de klasik iç çamaşırların, emziren annelere kolaylık sağlamamasından ötürü yeni doğum yapmış anneler yıllarca rahat olmaları gereken bu süreçte rahat olamamışlardır. Fakat o günler geride kaldı. Lohusa iç çamaşırları kategorimizde yer alan emzirme sütyeni, emzirme atleti, hamile külot ve lohusa korse tam da sizin ihtiyaçlarınıza ve rahatlığınıza uygun tasarlandı. Emzirme sütyeni ile pratik bir şekilde bebeğinizi emzirebileceksiniz hem de rahatınızdan ödün vermeyeceksiniz. Hamile Çarşı olarak sizin ve bebeğiniz bu süreci en rahat şekilde atlatması için lohusa sütyeni ve diğer lohusa iç çamaşırlarını hamilecarsi.com'da huzurunuza sunuyoruz. 

Annelerin emzirme döneminde yaşadığı sorunlar arasında sütyenlerin rahatsız etmesi vardır. Büyüyen göğüsler, hassaslaşan meme uçları sebebiyle her kumaş ve her sütyen çeşidi emziren annelere uymayacaktır. Emziren annelerin esneyen sütyen kullanmaları rahatlıklarını sağlama yollarından biridir. Bunun yanısıra, pamuklu sütyen giyerek meme ucunda oluşabilecek tahriş ve ağrıları minimuma indirebilirler. Esnek yapısı ile, ağırlaşan göğüsleriniz sütyen içinde rahat hissedecek.

Emzirme döneminde süresince bebeğinizle dışarıda vakit geçirmeye başladığınız zaman dışarıda emzirme seansları da başlamış oluyor demektir. Evinizin konforunda emzirmeyi size sağlayamayız belki ama dışarıdayken emzirme stresi yaşamamanızı sağlayabiliriz! Açılıp kapanma özelliği ile dışarıdayken emzirme sıkıntısı hiç yaşamayacaksınız.


Kaliteli ve Ucuz Emzirme Sütyeni Modelleri ve Fiyatları


Bütçenize uygun seçim yaparken kaliteden ödün vermeyin diye Kaliteli ve Ucuz Emzirme Sütyeni Modellerini, sitemizde bulunan geniş marka, model, fiyat aralığında bulabilirsiniz. Ucuz emzirme sütyeni modelleri ve fiyatları hamilecarsi.com’daPratik ve Şık Emzirme Sütyeni


Lohusa giyim modasının revaçta olmasından ötürü artık hem şık hem pratik parçalar bulmak çok kolay. Birbirinden şık lohusa iç çamaşırları ile kendinizi iç çamaşırlarınızın içinde güzel hissedeceksiniz. Lohusalık döneminde de şıklığına önem veren anneler, birbirinden farklı renk, model ve marka seçimleriyle istedikleri en uygun lohusa iç çamaşırlarını kategorisinden emzirme sütyeni, emzirme atleti, hamile külot ve lohusa korse gibi modelleri  hamilecarsi.com’da bulabilecekler. Geniş beden aralığı ile kendinize uygun emzirme sütyeni bedenini bulmakta zorlanmayacaksınız. Birbirinde şık ve rahat lohusa iç çamaşırlar güzelliğinize güzellik katacak ve size rahat hareket özgürlüğü sağlayacak. Yüzlerce marka arasından bütçenize ve zevkinize uygun olan modeli seçip hızlı ve güvenli bir alışverişe başlamak hamilecarsi.com'da çok basit! Uygun fiyatlı lohusa pijama takımınızı ister kredi kartıyla ister kapıda ödeme seçeceği ile sipariş verebilirsiniz. 


İHTİYACINIZ OLAN ÜRÜNÜ NASIL DOĞRU ŞEKİLDE SEÇEBİLİRSİNİZ?


Sık yapılan hatalardan biri büyük beden seçim yapılmasıdır. Bu da vücudunuzu tam sarmayıp sizi rahatsız etmesine sebep olabilir. Doğru olan bedeninize uygun standart bir beden seçmektir. 

Bir diğeri de renk seçimi yaparken çok canlı renkteki kumaşlar yerine daha soft renkteki ürünleri seçmeniz olacaktır. Çok canlı renkteki kumaşlar için daha fazla kimyasal kullanılmış olabilir ve bu da zaten hamilelikten dolayı hassaslaşan cildinizde daha da hassaslık oluşmasına neden olabilir.