Şahinler Emzirme Sütyeni M8150
56,80₺ 39,76₺
Şahinler Balenli Kaplı Emzirme Sütyeni Siyah M9500
85,20₺ 59,64₺
Şahinler Emzirme Atleti M894
85,20₺ 59,64₺
Şahinler Hamile Tayt 3041
56,80₺ 39,76₺
Şahinler Likralı Süprem Hamile Bato Külot mb142
28,40₺ 19,88₺

Şahinler İç Giyim

Şahinler iç giyim , 1969 yılında kuruldu. Kurulduğundan bu yana hızlı bir büyüme sağlayarak geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başardı. Gerek kalitesi gerek çeşitliliğiyle müşterilerinden tam puan aldı. Yıllarca kazandığı tecrübesiyle sektöründe lider firmaların arasına girdi. Küçük bir atölye ile başlayan Şahinler İç Giyim, günümüzde iç çamaşırı denince akla gelen ilk markalardan olmayı başardı. Başarısını, müşteri memnuniyeti odaklı üretim sistemine bağlıyor. 

Şahinler İç Giyim ürünleri, estetik açıdan göze hitap ederken, konforunuza da sağlıyor. Sütyen çeşitlerinden, taytlara birçok ürün çeşidi bulunduran Şahinler, hamileler için özel koleksiyonuyla, çiçeği burnunda annelerin gözdesi olmuştur. Emzirme sütyenleri, emzirme dönemindeki annelerin pratik bir şekilde bebeklerini emzirmesini sağlar, hamile külotları o dönemde annelerin konforunu sağlar ve pamuklu kumaşıyla tüm hassas ciltler için uyumludur. . Önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olan Şahinler markasının ürünleri, kaliteli hammaddelerden üretilmektedir ve kanserojen madde içermez. Hem rahatlığınız hem de şıklığınız göz önünde bulundurularak tasarlanan ürünler, geniş beden, renk ve fiyat yelpazesiyle Hamilecarsi.com'da sizlere sunuluyor. 

Şahinler İç Giyim ve Hamile Çarşı güvenilirliği size gönül rahatlığıyla alışveriş imkanı sunar. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği bizim için ön plandadır; güvenli ödeme, değişim ve iade imkanları ile rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. 

Şahinler iç giyim ürünleri, geniş renk ve beden yelpazesiyle, en uygun fiyatlarıyla Hamilecarsi.com adresinde! Tek tıkla satın al!