Polo Club desteksiz sütyen 1005
49,70₺ 49,70₺
Polo Club destekli sütyen 1010
49,70₺ 49,70₺
Polo Club desteksiz strablez sütyen 1015
49,70₺ 49,70₺
Polo Club destekli strablez sütyen 1020
49,70₺ 49,70₺

Polo Club

Kendine has tasarımlarıyla ve kalitesiyle moda dünyasının öncüsü olan Polo Club, Avrupa'nın önde gelen isimlerindendir. Renkli koleksiyonu ile birbirinden farklı ürünleri ile herkesin tercih edebileceği bir akım yaratmıştır. Zarif ve çekici tasarımlarının yanı sıra kaliteli ürünleriyle bilinen marka, modern tarzı ile şık bir hava katar. Birbirinden farklı, çeşitli ürünlerine kendi tarzını her alana yansıtır. İnsan sağlığına ve doğaya verdiği önem ile öne çıkar; ürünlerin malzemeleri hem doğal, hem dönüştürülebilir hem de sağlığa zararsızdır. Doğal malzeme ile üretilen markanın ürünlerinde her zaman %100 pamuklu kumaş kullanılır.

İç giyimden günlük kıyafetlere, birçok ürün çeşidi olan Polo Club'ın, iç çamaşırı ürünleri Hamile Çarşı güvenilirliğiyle sizlere sunuluyor. İç giyimde de, her kategoride olduğu gibi, öncü marka olan Polo Club, modern ve sade tarzıyla klasik ve stil sahibi kadınların vazgeçilmezleri arasına giriyor. Polo club sütyenleri, hem tasarımlarıyla hem de rahatlıklarıyla sizleri tatmin eder. 

Polo Club kalitesi ve Hamile Çarşı güvenilirliği size gönül rahatlığıyla alışveriş imkanı sunar. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği bizim için ön plandadır; güvenli ödeme, değişim ve iade imkanları ile rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. 

Polo Club ürünleri, her kadına uygun renk ve beden seçenekleriyle, uygun fiyatlarıyla hamilecarsi.com adresinde! Tek tıkla satın al!