Yeni inci Siyah Straplez Boy Korse 9455
170,00₺ 110,00₺

Lohusa Korse

Hamilelik sürecinde bedeninizde kalıcı veya geçici bazı değişimler olması normaldir. Hassas olunan bu dönemde fiziksel değişimlerin annenin yaşam kalitesinde etkileri olabilir. Doğum sonrası vücut kendini toplamaya başlasa da bazı değişimler kalıcı olabilir. Bu süreçte anneler kendilerini rahatsız hissettiklerinde korselerden yardım isteyebilirler.  Hamileler için özel tasaranmış Lohusa Korse doğumdan sonra vücudunuzu toparlayıcı olarak kullanabilirsiniz.


Doğum Sonrası Korse


Lohusa döneminde ve sonrasında kullanabileceğiniz lohusa korseler, vücudunuza zarar vermeden rahatsız olabileceğiniz görüntüyü ortadan kaldırır. Lohusa döneminde kullanacağınız korsenin hareket kabiliyetinizi kısıtlamaması ve sizi rahatsız etmemesi, siz ve bebeğiniz için çok önemlidir. Bu sebeple içinde rahat edeceğiniz kaliteli ve uygun fiyatlı lohusa korseleri sizler için derledik. 


Kaliteli ve Ucuz Lohusa Korse


Bütçenize uygun seçim yaparken kaliteden ödün vermeyin diye Kaliteli ve Ucuz Lohusa Korse Modellerini, sitemizde bulunan geniş marka, model, fiyat aralığında bulabilirsiniz. Ucuz lohusa korse modelleri ve fiyatları hamilecarsi.com’da


Her bütçeye uygun, ucuz lohusa korseleri oturduğunuz yerden, mağaza mağaza gezmeden bir tıkla satın alabileceksiniz. 

Lohusa korseleri ister kredi kartıyla ister kapıda ödeme seçeceği ile sipariş verebilirsiniz. Hamile Çarşı olarak hızlı kargo özelliğimiz ile sizi ve bebeğinizi en kısa sürede rahat ve şık lohusa korseye kavuşturmak en yegane hedefimiz.