Mecit 1963 Baskılı Hamile Tişört
54,00₺
Mecit 1892 Kısa Kollu İkiz Baskı Tişört
49,00₺
Mecit Turkuaz Kısa Kollu İkiz Baskı Tişört 1892
49,00₺
Mecit Kısa Kollu Bebek Baskılı Hamile Tişört 1893
49,00₺
Mecit Kısa Kollu Kalp Baskılı Hamile Tişört 1894
49,00₺
Mecit Kalp Baskılı Hamile Tişört 1894
49,00₺
Mecit 5273 Hamile Tişört-Tayt Takımı
84,00₺
Mecit Gri Hamile Tişört-Tayt Takımı 5273
84,00₺
Mecit 5274 Hamile Tayt-Tişört Takım
84,00₺
Mecit Gri Hamile Tayt-Tişört Takım 5274
84,00₺

Hamile Tshirt

Hamilelik döneminin vazgeçilmez parçası olan hamile tshirtler sizler için geniş renk, model ve marka seçeceği ile artık bir tık uzağınızda. Gün boyu kolay hareket etmenizi sağlayacak hamile tshirtler ve diğer tüm ürünlerimiz sağlığınız göz önünde bulundurularak seçilmiş A kalite ürünlerdir. Hiçbir kanserojen madde içermediği AZO testi ile belgelenmiştir. AZO testinden geçmiş ürünleri tercih etmeniz siz ve bebeğinizin sağlığı açısından önemlidir. S, M, L ve XL beden aralığı ile kendinize uygun hamile tshirt bedenini bulmakta zorlanmayacaksınız. Bebek baskılı modellerle içinizdeki çocuğu ortaya çıkaracaksınız. Üstünüze oturmayan normal tshirtlerden ziyade hamile tshirtler geniş bel kısmıyla göbeğinizi sıkmayacak, bu sayede siz ve bebeğiniz rahat edeceksiniz. Mevsime göre kısa kollu hamile tshirt ya da uzun kollu hamile tshirt seçebilirsiniz. Ucuz hamile tişörtlerinden bütçenize ve zevkinize uygun olan modeli seçip hızlı ve güvenli bir alışverişe başlamak hamilecarsi.com'da çok basit! Uygun fiyatlı hamile tişörtü ister kredi kartıyla ister kapıda ödeme seçeceği ile sipariş verebilirsiniz. Hamile Çarşı olarak hızlı kargo özelliğimiz ile sizi ve bebeğinizi en kısa sürede rahat hamile tişörtlere kavuşturmak en yegane

hedefimiz. 


İHTİYACINIZ OLAN ÜRÜNÜ NASIL DOĞRU ŞEKİLDE SEÇEBİLİRSİNİZ?


Sık yapılan hatalardan biri büyük beden seçim yapılmasıdır. Bu da vücudunuzu tam sarmayıp sizi rahatsız etmesine sebep olabilir. Doğru olan bedeninize uygun standart bir beden seçmektir. 

Bir diğeri de renk seçimi yaparken çok canlı renkteki kumaşlar yerine daha soft renkteki ürünleri seçmeniz olacaktır. Çok canlı renkteki kumaşlar için daha fazla kimyasal kullanılmış olabilir ve bu da zaten hamilelikten dolayı hassaslaşan cildinizde daha da hassaslık oluşmasına neden olabilir.