Doreanse Siyah Yüksek Bel Hamile Slip 7117
55,00₺ 40,00₺
Doreanse Beyaz Yüksek Bel Hamile Slip 7117
55,00₺ 40,00₺
Doreanse Ten Yüksek Bel Hamile Slip 7117
55,00₺ 40,00₺
Ten Sıkılaştırıcı Özellikli Dikişsiz Hamile Külot
40,00₺ 30,00₺
Siyah Sıkılaştırıcı Özellikli Dikişsiz Hamile Külot
40,00₺ 30,00₺
Beyaz Sıkılaştırıcı Özellikli Dikişsiz Hamile Külot
40,00₺ 30,00₺
Kadın Siyah Likralı Organik Hamile Külot
35,00₺ 25,00₺
Kadın Ten Likralı Organik Hamile Külot
35,00₺ 25,00₺
Kadın Beyaz Likralı Organik Hamile Külot
35,00₺ 25,00₺
Şahinler Siyah Likralı Süprem Hamile Bato Külot mb142
30,00₺ 24,00₺
Şahinler Beyaz Likralı Süprem Hamile Bato Külot mb142
32,00₺ 24,00₺
Şahinler Ekru Likralı Süprem Hamile Bato Külot mb142
32,00₺ 24,00₺

Lohusa Hamile Külot


Hamilelik ve lohusalık döneminde kullandığınız kıyafetlerin kumaş kalitesi, siz ve bebeğiniz için çok önemlidir. Bunların en başında iç çamaşırlar gelir. Lohusalık döneminde rahat etmeniz için tasarlanmış hamile külotlar ve diğer tüm ürünlerimiz sağlığınız göz önünde bulundurularak seçilmiş A kalite ürünlerdir. Annenin rahatlığı kadar bebeğin de rahatlığı, kumaştan rahatsız olmaması önemlidir. Bu yüzden ürünlerimiz en kaliteli hammaddelerden üretilmiş olup yumuşak, pamuklu yapıya sahip genellikle penye kumaşlardan üretilmiştir. Hiçbir kanserojen madde içermediği AZO testi ile belgelenmiştir. AZO testinden geçmiş ürünleri tercih etmeniz siz ve bebeğinizin sağlığı açısından önemlidir. Sitemizde lohusa iç çamaşırları kategorisinde hamile lohusa külotları geniş marka ve model seçenekleri ile bulabilirsiniz. 


Hamile Külot Özellikleri 


Karnınızın büyüdüğü hamilelik döneminde normal iç çamaşırlarınız sizi sıkabilir veya belinize tam oturmayabilir. Bu konuda sıkıntı çekmemeniz için aradığınız hamile külotlar Hamile Çarşı’da. Oturmayan külotlar sizi rahatsız edebilir ve hareket kabiliyetinizi kısıtlayabilir. Enerjinizi bebeğinize vermeniz gereken şu dönemde, bu sıkıntıları çekmeyin diye hamile külot edinmenizi öneririz. 


Lohusa Külot


Hamilelik sürecinde kilo alınması çok normaldir. Gerek doğum sonrasında tam inmemiş karın gerekse de sezaryen doğum yapan annelerin dikişleri sebebiyle lohusa külotlar kurtarıcınız olacak. Vücudunuzun hassas olduğu şu dönemde içinde rahat edeceğiniz lohusa külotları karnınızı baskı uygulamadan saracak ve tahriş etmeyecektir.


Kaliteli ve Ucuz Hamile Külot


Bütçenize uygun seçim yaparken kaliteden ödün vermeyin diye Kaliteli ve Ucuz Hamile Külot Modellerini, sitemizde bulunan geniş marka, model, fiyat aralığında bulabilirsiniz. Ucuz hamile külot modelleri ve fiyatları hamilecarsi.com’da


Her bütçeye uygun, ucuz lohusa hamile külotları oturduğunuz yerden, mağaza mağaza gezmeden bir tıkla satın alabileceksiniz. 

Lohusa hamile külotu ister kredi kartıyla ister kapıda ödeme seçeceği ile sipariş verebilirsiniz. Hamile Çarşı olarak hızlı kargo özelliğimiz ile sizi ve bebeğinizi en kısa sürede rahat ve şık lohusa hamile külotuna kavuşturmak en yegane hedefimiz.