Baha Pijama Takım - Haluk Bayram

2000 yılında kurulan Baha Tekstil, Haluk Demirdöken ve Bayram Bektaş tarafından kurulmuştur. Baha Tekstil, sektöründe, kalite, tasarım ve üretim anlamında, en güvenilir ve en profesyonel kuruluşlardan bir tanesidir. Sektörün günden güne modernleşen yapısına ayak uydurmayı başarmış, hatta uluslararası pazarda da kendini göstermiş olan Baha, müşteri memnuniyeti ilkesiyle üretim yaparak, kullanıcılarının güvenini kazanmıştır. Günden güne büyümeye devam eden marka, ürün yelpazesini ve kalitesini aynı oranda arttırmaktadır. Kaliteye verdiği önem sayesinde, büyük başarılar elde etmiş olan Baha, uzman tasarım ekibiyle de hem konforlu hem de estetik görünümlü ürünler tasarlamaktadır. Hamileler ve çiçeği burnunda anneler için hazırladığı özel koleksiyonu, yüksek kaliteli kumaşları, şık tasarımları ve en önemlisi konforuyla, kullanıcılarından tam puan almış ve büyük ilgi görmektedir. Hamile ve lohusa pijama takımları, sabahlıklı pijama takımları, hamilelik ve doğum sonrası dönemde en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasındadır.

Kaliteye ve insan sağlığına verdiği önemi her seferinde gösteren Baha, ürünlerinin A-kalite hammaddeler ile üretmekte, ürünlerin hiçbirinde kanserojen madde içermemektedir. 

Baha, kalitesi ve Hamile Çarşı güvenilirliği size gönül rahatlığıyla alışveriş imkanı sunar. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği bizim için ön plandadır; güvenli ödeme, değişim ve iade imkanları ile rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. 

Baha Pijama Takım ürünleri, herkese uygun renk ve beden seçenekleriyle, en uygun fiyatlarıyla hamilecarsi.com adresinde! Tek tıkla satın al!